• Kategorie
  • Szukaj
  • Mydła

Naturalne mydła dla osób szczególnie dbających o swoją skórę. W 100% organiczne, hipoalergiczne, oparte na składnikach roślinnych. W dzisiejszych czasach szczególnie zwraca się uwagę na częste mycie rąk. Dobre mydło powinno nie tylko skutecznie czyścić dłonie, ale również je pielęgnować i nawilżać. Nasza skóra narażona jest na kontakt z różnymi patogenami takimi jak wirusy, bakterie czy grzyby. Ważne jest aby po umyciu mieć pewność, że skutecznie pozbyliśmy się wszystkich zarazków.

W naszym sklepie prezentujemy szeroką gamę mydeł począwszy od tradycyjnego szarego mydła, poprzez egzotyczne odmiany zawierające naturalne składniki odżywiające i regenerujące naskórek. Cenionym mydłem jest Aleppo, zawierające olejek laurowy w różnym stężeniu, w zależności od wymagań naszej skóry.Marrakech to z kolei odmiana czarnego mydła (savon noir), które znane jest od wieków. Stosowano je podczas rytuału hammam. Dzięki zawartym w nim oleju z czarnych oliwek jest środkiem dogłębnie oczyszczającym skórę. Stosuje się je na całe ciało, twarz oraz dłonie. Sprawdzonym specyfikiem są również mydła marsylskie, które pochodzą z południowej Francji – Marsylii. Do wyboru w różnych wariantach zapachowych i kolorystycznych. Dla dzieci rekomendujemy hipoalergiczne mydła, mające neutralny współczynnik ph dla skóry. Są w pełni bezpieczne i skuteczne w walce z zarazkami. Są łagodne dla skóry, dzięki czemu mogą je stosować osoby wrażliwe na czynniki drażniące zawarte w preparatach do higieny.

Mydła naturalne są również idealne do higieny intymnej. Nie podrażniają oraz zmniejszają uczucie suchości i dyskomfortu. Polecane do stosowania na co dzień.

W gronie naszych mydeł znajdą Państwo tylko sprawdzone marki z produktami w pełni naturalnymi, takie jak Cztery Szpaki, Yope, Alepia, Babuszka Agafia, Sodasan, Le Chatelard, Mohani, Your Natural Side, Saryane, Beaute Marrakech, Bentley Organic, Bioline, Foufour, Georganics, La Corvette, Najel, Nanobiotic Med i wiele więcej. Bez SLS i parabenów. Wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego.