• Kategorie
  • Szukaj
  • Podpaski i podkłady poporodowe

Naturalne podpaski czy podkłady poporodowe? Jeśli szukasz odpowiedniego dla siebie produktu to jesteś w dobrym miejscu! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór naturalnych podpasek, wykonanych w 100% z naturalnych składników. Ich skład sprawia, że są hipoalergiczne, dzięki czemu nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych. Oferujemy również szeroki wybór podpasek poporodowych na dzień i na noc. Dzięki specjalnemu wykonaniu pochłaniają nieprzyjemne zapachy i pochłaniają większe ilości płynów niż tradycyjne podpaski.

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą i potrzebujesz czegoś bardziej chłonnego to świetnie sprawdzą się podkłady poporodowe wykonane z bawełny organicznej. Są świetnym rozwiązaniem dla kobiet w okresie połogu oraz po innych zabiegach ginekologicznych. Dostępne są różne rozmiary, zarówno duże jak i bardzo małe.

W asortymencie posiadamy również produkty dla kobiet, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Szczególnie rekomendujemy wkładki oraz pieluchomajtki, wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów. Skutecznie pozwalają uporać się z tym problemem w codziennych sytuacjach nie powodując uczucia dyskomfortu.

Wszystkie podpaski, wkładki i podkłady są produktami z 100% naturalnymi. Posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość. Są również biodegradowalne dzięki czemu nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Można je kompostować w pojemnikach z odpadami organicznymi.

Prezentujemy poniżej szeroki wybór naturalnych podpasek i podkładów najczęściej wybieranych marek takich jak Vivicot Serena, Gentle Day, Lady Pad oraz Ginger Organic. Wszystkie nasze produkty są również w przystępnych cenach.