• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne pasty do zębów

Ekologiczne pasty do zębów bazują głównie na naturalnych składnikach. Pozwalają zachować świeży oddech i naturalnie białe zęby. Polecane są szczególnie dla osób cierpiących na nadwrażliwość dziąseł. Dla osób ze skłonnościami do alergii rekomendujemy szeroki wybór past hipoalergicznych, zarówno dla dzieci i dorosłych. Z nieświeżym oddechem również można łatwo się uporać, dzięki pastom zawierającym ekstrakt z mięty i olejki eteryczne. Specjalnie opracowana formuła polecana jest dla miłośników kawy, czerwonego wina, herbaty i osób palących. Nie trzeba rezygnować z codziennych przyjemności, aby zachować świeży oddech i naturalnie białe zęby. Również osoby cierpiące na przebarwienia szkliwa znajdą dla siebie skutecznie wybielające pasty, także oparte na składnikach naturalnych.

Pomimo, że większość past do zębów zawiera w swoim składzie fluor, to niektórzy mogą mieć przeciwwskazania do jego stosowania. Szczególnie jeśli istnieje zwiększone ryzyko powstania fluorozy, polecany jest umiar w stosowaniu preparatów, które mogą go zawierać. Z myślą o takich osobach powstały pasty do zębów bez fluoru lub z jego znikomą ilością. Dzięki temu można łatwo zadbać o skuteczną pielęgnację jamy ustnej, bez narażania się na ryzyko podrażnień wskutek kontaktu z tym pierwiastkiem.

W naszym sklepie znajdą Państwo swoje ulubione pasty do zębów w atrakcyjnej cenie. Prezentujemy duży wybór spośród najbardziej uznanych marek: Jack N'Jill, Ben&Anna, Ecodenta, GeorganicsLavera, Sattva i wiele więcej. Dostępne są zarówno ekologiczne pasty w proszku, w tabletkach, jak również tradycyjne pasty w tubce. Dla osób dla których ochrona środowiska ma największe znaczenie rekomendujemy naturalne pasty do zębów w biodegradowalnym słoiku, który można powtórnie wykorzystać. Jest to idealne rozwiązanie w duchu zero waste, pozwalające na skuteczną redukcję zbędnych opakowań w gospodarstwie domowym. Pasty te nie były testowane na zwierzętach i są idealną alternatywą dla wegan dla których skład ma ogromne znaczenie. Pasty prezentowane w naszym sklepie posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.