• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne mydła w płynie

Wybierz najlepsze dla siebie naturalne mydło w płynie. W dzisiejszych czasach częste mycie rąk jest podstawą. Dzięki antybakteryjnym właściwościom skutecznie pomaga w walce z bakteriami, na które codziennie jesteśmy narażeni. Zadbaj, aby mydło w płynie, które stosujesz nie tylko skutecznie czyściło, ale również nie podrażniało skóry dłoni. Ważne jest aby jego skład był w 100% naturalny, oparty wyłącznie na składnikach pochodzenia roślinnego. Zadbane i piękne dłonie są Twoją wizytówką.

W naszym asortymencie prezentujemy wyłącznie sprawdzone mydła, najbardziej uznanych producentów takich jak Yope, Biały Jeleń, Your Natural Side, Sadosan, Pierpaoli Ekos, Beautie Marrakech, Bentley Organic i Nanobiotic Med. Dostępne są opakowania w różnych pojemnościach - 300ml, 500ml oraz 1l.

Naturalne mydła w płynie są świetną alternatywą dla tradycyjnych mydeł. Łatwo się aplikują, ułatwiając jednocześnie zachowanie czystości w łazience. Są rekomendowane zarówno dla dzieci i dorosłych, pomagając zachować codzienną higienę. Specjaliści rekomendują, aby myć ręce za każdym razem po powrocie do domu, po skorzystaniu z toalety czy też po kontakcie z jakąkolwiek brudną powierzchnią, przez co najmniej 30 sekund. Dłonie są szczególnie narażone na ekspozycję bakteryjną. Na co dzień witamy się poprzez uścisk, używamy rozmaitych przedmiotów i dotykamy powierzchni na których mogą występować patogeny. Zadbaj o to aby mydło, którego będziesz codziennie używać nie tylko skutecznie chroniło Cię przed drobnoustrojami, ale także pielęgnowało i nawilżało skórę dłoni.