• TRI-BIO Probiotyczny skoncentrowany środek do mycia podłóg przyjazny dla Zwierząt 890 ml

Probiotyczny skoncentrowany środek do czyszczenia podłóg przyjazny dla zwierząt domowych - 40 myć. Czyści wszystkie rodzaje podłóg: linoleum, kamień, płytki podłogowe, podłogi laminowane, parkiety itp., nie pozostawiając smug..

20.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 18
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 856922005278

Probiotyczny skoncentrowany  środek do czyszczenia podłóg przyjazny dla zwierząt domowych - 40 myć. Czyści wszystkie rodzaje podłóg: linoleum, kamień, płytki podłogowe, podłogi laminowane, parkiety itp., nie pozostawiając smug. Z łatwością usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. W przeciwieństwie do standardowych środków chemicznych czyści na poziomie mikroskopijnym w sposób naturalny i bezpieczny. Zastępuje szkodliwe bakterie mikroorganizmami probiotycznymi, tworząc zdrową mikroflorę. Usuwa nieprzyjemne zapachy.  Z łatwością wnika w szczeliny i zagłębienia na powierzchniach, zapewniając dokładne czyszczenie oraz kontrolę zapachu. Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających chemicznych środków czyszczących.

Nagrodzony certyfikatem ECO. Polecany dla osób z astmą i alergiami. Nie zawiera fosforanów, chloru, silnie działających rozpuszczalników, substancji ściernych, środków zapachowych, barwników i GMO. Produkt o neutralnym pH, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętach. Zalecany do stosowania w domach o różnych systemach kanalizacyjnych (m.in. z systemem septycznym).

Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć. Dodać 1 miarkę do 5 l wody i umyć podłogę. Nie ma potrzeby spłukiwania środka.

Składniki: Probiotyczna formuła na bazie wody, żywe kultury mikroorganizmów, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, benzizotiazolinon/metyloizotiazolinon.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2-25˚C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Produkty Tri-Bio psiadają certyfikat Ecolabel. 

Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.