Orientana BIO Henna Karmelowy Brąz - Naturalna farba do włosów półdługich i krótkich

Orientana BIO Henna do krótkich włosów

Orientana BIO Henna - ten produkt to naturalna roślinna farba do włosów krótkich i średniodługich. Produkt działa odżywczo, głęboko odżywia i poprawia kondycję włosów. Dodatkowo pozytywnie wpływa na skórę głowy, redukując przetłuszczanie i łuszczenie.

To oryginalny i tylko w 100% naturalny barwnik roślinny o działaniu odżywczym. Produkt pozytywnie wpływa na skórę głowy, redukując przetłuszczanie się i łuszczenie, a także głęboko odżywia włosy. Ma prostą w użyciu formę, z aplikatorem w formie tubki, który idealnie dopasowuje się do Twoich włosów.

Orientana BIO Henna to naturalna roślinna farba, która została opracowana specjalnie z myślą o włosach krótkich i średniodługich. Produkt działa odżywczo na skórę głowy, głęboko odżywia i poprawia kondycję włosów. Dodatkowo pozytywnie wpływa na skórę głowy oraz zmniejsza przetłuszczanie i łuszczenie. swędzenie. Produkt sporządzony z mieszanki olejków eterycznych pochodzących z roślin takich jak słodka cytryna, rozmaryn, chmiel i lawenda. Ta bogata mieszanka odżywia i nawilża włosy, dodając blasku i likwidując puszenie. Produkt daje intensywny kolor już za pierwszym nałożeniem na włosy, nie uszkadzając ich.

ekoszycha eko produkty orientana bio henna brazowy proszek

Sposób użycia Orientana BIO Henna Karmelowy Brąz

Nie zaleca się stosowania szamponów, odżywek ani innych produktów do pielęgnacji włosów przez kolejne 48 godzin. Po 2 dniach kolorowania uzyskasz pożądany kolor. Przy następnej aplikacji będzie ciemniej niż wcześniej.

Ostatnie wpisy do artykułu

Tonik do twarzy – jak wybrać najlepszy dla siebie?

Toniki do twarzy to nieodłączny element pielęgnacji każdej kobiety. Wybór właściwego toniku jest bardzo ważny,

Więcej

Orientana BIO Henna Karmelowy Brąz - Naturalna farba do włosów długich

Aby uzyskać najbardziej naturalną fryzurę, nie ma lepszego sposobu na dodanie koloru do włosów niż za pomocą H

Więcej

Your Natural Side - producent polskich kosmetyków naturalnych

Your Natural Side to polska marka kosmetyków naturalnych. Ich misją jest oferowanie wysokiej jakości, w 100% n

Więcej