• Kategorie
  • Szukaj
  • Kubeczki menstruacyjne

Eko kubeczki menstruacyjne to całkowicie bezpieczne pojemniki na płyn menstruacyjny. Zapewniają komfort użytkowania dzięki elastyczności materiału z którego są wykonane. Kubeczek menstruacyjny to produkt wielorazowego użytku, łatwy zarówno w czyszczeniu jak i w użytkowaniu. Do ich wykonania używa się najwyższej jakości silikonów medycznych, niepowodujących podrażnień ani uczucia dyskomfortu. Nasz sklep oferuje kubeczki menstruacyjne w różnych rozmiarach i kształtach.

Kubki menstruacyjne są świetną alternatywą dla podpasek i tamponów. Dają pełną swobodę uprawiania aktywności sportowych takich jak pływanie czy bieganie, zachowując 100% skuteczność. Dzięki możliwości wielokrotnego użytku kubeczki menstruacyjne są świetnym eko produktem, nie generującym dodatkowych odpadów. Dzięki trwałości materiału z którego są wykonane pozwalają na długie użytkowanie, co przekłada się także na oszczędność.

Nasz sklep oferuje kubeczki menstruacyjne sprawdzonych producentów takich jak: Merula, Perfect Cup, OrganiCup, Genial Day, Fair Squared, Intimina Lily Cup oraz Lunette. Dostępny jest również szeroki wybór akcesoriów do dezynfekcji kubeczków menstruacyjnych, protektorów i lubrykantów.